Sprzęt komputerowy dla restauracji

Zajmujemy się dystrybucją najnowocześniejszego sprzętu komputerowego dedykowanego dla restauracji, który umożliwia stworzenie sprawnie funkcjonującego lokalu wyposażonego w sprzęt usprawniający pracę i zapewniający najwyższej jakości obsługę i komfort klientów. W nasze ofercie znajdą Państwo min.:

Drukarki fiskalne

To nowoczesne urządzenia z elektroniczna kopią paragonów dedykowane  do małych, średnich i dużych punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka jest fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska.

więcej informacji  o drukarkach fiskalnych

Terminale dotykowe

Terminale dotykowe to nowoczesne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych, zastępuje tradycyjny komputer, jest rozwiązaniem ekonomicznym, zwiększa wydajność i komfort pracy.

więcej informacji  o terminalach dotykowych

Drukarki zamówień

Drukarki zamówień to nowoczesne i szybkie drukarki termiczne i igłowe. Maja szeroki zakres zastosowań: drukowanie zamówień na przygotowanie dań, rachunków wstępnych dla klienta, bonów i kuponów konkursowych, biletów wstępu i faktur. Drukarki mogą obslugiwać zlecenia wydruku z terminali POS lub komputerów. Wyposażone są w wysokiej rozdzielczości głowicę, która pozwalaja szybko i cicho wykonać dokładny wydruk tekstu grafiki i kodów kreskowych.  W zależniści od modelu posiadają złącze RS232 oraz złącze równoległe lub wbudowany printserver lub kartę bezprzewodową umożliwiającą bezpośrednie podłączenie do sieci LAN. Dodatkowe zalety drukarki to automatyczny obcinacz, Latwe zakladanie papieru i dodatkowa pamięć flash (2MB) umożliwiająca wgranie dodatkowych znaków lub logo.

więcej informacji  o drukarkach zamówień

Systemy przywoływania

Systemy przywoływania pomagają uporządkować i uprościć zarządzenie obsługą gości, wydajność kelnerów i kontakt z kucharzem.

więcej informacji  o systemach przywoływania

Akcesoria

Akcesoria i sprzęt wspomagający pracę systemów komputerowych.

więcej informacji  o akcesoriach