Programy lojalnościowe

Od kilku lat rozwijamy się również na polu marketingu internetowego. Współpracujemy z firmą Samsung, wiodącym producentem sprzętu komputerowego, RTV, AGD, telefonów komórkowych, aparatów, kamer i wielu akcesoriów.

Zajmujemy się promocją z myślą o klientach poszukujących oryginalnych i zaawansowanych technologicznie  produktów na potrzeby programów lojalnościowych, promocji i loterii konsumenckich, a także prezentów korporacyjnych czy upominków świątecznych dla pracowników.

Program partnerski to narzędzie umożliwiające wzrost sprzedaży, dzięki wykorzystaniu sieci serwisów www. Rynek internetowy rozwija się w zawrotnym tempie a coraz więcej osób szuka produktów w Internecie - to niezawodna metoda na dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów i promocję marki.

Programy lojalnościowe pozwalają budować pozytywne, długotrwałe relacje z klientami. Strategie programów lojalnościowych powodują wzrost sprzedaży produktów przy istotnym zmniejszeniu kosztów innych metod promocji.

B2B to zbiór relacji między firmą i jej partnerami. Obejmuje działania takie jak: szukanie nowych ofert, przygotowywanie zamówień, realizacja transakcji, płatności, potwierdzanie zamówień, marketing.

Skontaktuj się z nami

Oczekujesz niezawodnych i bezpiecznych
rozwiązań.

0 601 267 788

ecr@ecr.net.pl


Nasi partnerzy: